Anatomické polštáře

Polštář je často velmi opomíjenou a podceňovanou "pomůckou", která přitom může až několikanásobně zlepšit pohodlí a komfort při spánku.Polštář bychom měli vybírat s ohledem na naši matraci a na naše potřeby. Ramenatý a urostlý muž se bude lépe cítit spíše na vyšším polštáři, ženy zpravidla bývají drobnější a dávají tak přednost nižšímu polštáři,...

Polštář je často velmi opomíjenou a podceňovanou "pomůckou", která přitom může až několikanásobně zlepšit pohodlí a komfort při spánku.Polštář bychom měli vybírat s ohledem na naši matraci a na naše potřeby. Ramenatý a urostlý muž se bude lépe cítit spíše na vyšším polštáři, ženy zpravidla bývají drobnější a dávají tak přednost nižšímu polštáři, stejně tak děti. Máme-li spíše měkkou matraci, do které se více "zaboříme", může být i polštář trochu vyšší. Pokud je matrace pevnější a méně "bořivá", je lepší zvolit o trošku nižší polštář.

Naše zdravotní anatomické polštáře z VISCO pěny se dokonale přizpůsobí křivkám krku a hlavy. Podpoří správnou polohu krční páteře, tím pomáhájí např. od bolesti v oblasti krční páteře.

Náš třídílný ortopedický anatomický polštářek Vám zajistí velmi dobrý spánkový komfort.

Zobrazit

Anatomické polštáře Je zde 1 produkt.

Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky